АЛЕКСИЋЕВА МАЈСТОРИЈА ПО СНЕГУ: Погледајте феноменалан слободњак српског фудбалера (ВИДЕО)

16.01.2021. 17:40

Повремени репрезентативац Србије већ неколико утакмица игра на врхунском нивоу.

У некарактеристичном, снегом прекривеном Истанбулу, Башакшехир је дочекао Сивас у оквиру 19. кола, а расположено издање Данијела Алексића крунисано је водећим голом који је био довољан да шампион Турске на свом терену, освоји само бод - 1:1.

Имаш 1500 разлога да кликнеш, а само 1 клик је довољан за КЕШ ИСПЛАТУ!

ДА ЛИ ЈЕ БИО ПЕНАЛ? Синиша Михајловић коначно славио, али цела Италија се пита САМО ЈЕДНО (ВИДЕО)

ЛАЛАТОВИЋ КОМБИНОВАО, ВОЈВОДИНА ИСПУСТИЛА ПОБЕДУ: Реми "старе даме" у првом припремном мечу (ВИДЕО)

Српски интернационалац који већ неколико утакмица игра на врхунском нивоу је у 38. минуту из слободног ударца матирао голмана гостију. Лопту са самог руба шеснаестерца Алексић је послао у небрањени део мреже и донео вођство Башакшехиру.

Радост домаћина трајала је четири минута, а Сивас је одговорио преко Хакана Арслана. Офанзивац гостију добро је реаговао пред голом ривала након што је Макс Градел искористио грешку ривала, одузео лопту и послао је у петерац.

Бранилац титуле делеко је од прошлосезонске позиције и после 18 кола има шест победа, пет ремија и седам пораза. Са друге стране, Сивас је по пет пута славио и губио, док је осам пута одиграо нерешено.