Андрија Живковић донео победу ПАОК-у против Панетоликоса

12.11.2023. 19:25
Andrija Živković
Андрија Живковић / Извор: Профимедиа

Сјајно игра у Грчкој.

Фудбалери ПАОК-а победили су на свом терену екипу Панетоликоса резултатом 2:1 у мечу 11. кола Суперлиге Грчке.

БОДОВИ ОСТАЈУ У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ: Борац у последњим секундама дошао до гола и великог слављаFK Borac Banjaluka navijači

ГОЛУБОВИ ПАЛИ У ИВАЊИЦИ: Јавор бољи од Спартака FK Javor

ГОЛУБОВИ ПАЛИ У ИВАЊИЦИ: Јавор бољи од Спартака

БИО ЈЕ ФЕНОМЕНАЛАН НАПАДАЧ: Послушајте како је певао Мустафа Хасанагић (ВИДЕО)Mustafa Hasanagić

БИО ЈЕ ФЕНОМЕНАЛАН НАПАДАЧ: Послушајте како је певао Мустафа Хасанагић (ВИДЕО)

Панетоликос је повео голом Педра Силве Торехона у 20. минуту. Изједначење домаћем тиму донео је Мбвана Самата у 26. минуту.

Победу ПАОК-у донео је српски репрезентативац Андрија Живковић у 36. минуту. Живковић је био стартер у домаћој екипи, а замењен је у 90. минуту. Српски голман Живко Живковић седео је на клупи за резерве у екипи ПАОК-а.

ПАОК се налази на трећем месту на табели са 23 бода, а у наредном колу гостоваће Пансераикосу.

Панетоликос је претпоследњи на табели са шест бодова, а у наредном колу гостоваће Олимпијакосу.