АРАБИЈА: Митар и Сергеј славили! Стојковић примио три гола за осам минута, али није туговао

03.11.2023. 19:50
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Мечеви 12. кола.

Фудбалери Ал Хилала савладали су на гостовању Ал Фатех резултатом 2:0 у мечу 12. кола саудијске Про лиге.

Највеће квоте на свету на Партизан Mozzart Бет и Синт ТројденMozzart

Највеће квоте на свету на Партизан Mozzart Бет и Синт Тројден

Тен Хаг: Манчестер јунајтед не може да игра као АјаксErik Ten Hag

Тен Хаг: Манчестер јунајтед не може да игра као Ајакс

КЛОП О БАЈЧЕТИЋУ: Мораћемо да сачекамо Jirgen Klop, Stefan Bajčetić

КЛОП О БАЈЧЕТИЋУ: Мораћемо да сачекамо

Мрежу противника је већ у шестом минуту начео Александар Митровић из пенала, а до краја је резервиста Насер Ал Давсари у 93. минуту поставио коначних 2:0 против екипе чији је тренер хрватски стручњак Славен Билић.

Митровић је на терену провео 94. минута, док је његов саиграч из репрезентације Сергеј Милинковић-Савић такође био стартер и забележио 75 минута у игри.

У другом мечу Ал Тае и Ал Феиха су одиграли нерешено резултатом 3:3.

Гости, које са клупе предводи српски стручњак Вук Рашовић, су стигли у предност у 15. минуту преко Нвакаменеа, али је до полувремена било 3:1 за домаћина.

Голман Ал Феихе Владимир Стојковић је у распону од 21. до 29. минута чак три пута вадио лопту из сопствене мреже после голова Рока, Шамлана и Менсе. Ипак, на крају је и он имао разлога за задовољство јер је његова екипа у других 45 минута успела да избори један бод головима Оњекуруа и Сакале.