"ПОКВАРИО" СЕ ТОТЕНХЕМ: Певци уписали трећи везани пораз, после Челсија и Вила однела бодове са Вајт Харт Лејна

26.11.2023. 17:27
Son Hjung Min
Сон Хјунг Мин / Извор: Реутерс

Тим из Бирмингема уписао 28. бод у штампионату.

Фудбалери Астон Виле славили су на гостовању Тотенхему (2:1) у 13. колу Премијер лиге.

ТУГА НА ОСТРВУ: Преминуо славни енглески фудбалер и селекторTeri Venejbls

ТУГА НА ОСТРВУ: Преминуо славни енглески фудбалер и селектор

МУРИЊО ЖЕЛИ СРБИНА: Рома нациљаља појачање за јануарŽoze Murinjo

МУРИЊО ЖЕЛИ СРБИНА: Рома нациљаља појачање за јануар

Пиоли задовољан Јовићем упркос промашају: Има квалитете чак, и оне за које ни он не знаLuka Jović

Изабраници Унаја Емерија су до тријумфа стигли после преокрета.

Предност Тотенхему донео је Ло Селсо. Дочекао је Аргентинац центаршут на ивици шеснаестерца, шутирао ка голу, лопта је закачила неког од дефанзиваца Астон Виле и преварила Мартинеза за вођство домаћих у 22. минуту.

Гости су поравнали крајем првог полувремена. Стрелац је био Пау Торес после паса Дагласа Луиза.

Тотални преокрет и предност свом тиму донео је Оли Воткинс у 61. минуту.

Треба истаћи да је капитену Певаца, Сон Хјунг Мину чак три пута поништаван гол, док су се и гости једном узалудно радовали.

Тотенхем је уписао трећи везани пораз и сада је пети са 26 бодова, иза, управо, Астон Виле која има два бода више.