АТАЛАНТА НАСТАВЉА У ИСТОМ РИТМУ: Голови и само голови, четири комада "биковима" за сигуран тријумф (ВИДЕО)

26.09.2020. 17:36
Alehandro Papu Gomez
Алехандро Папу Гомез / Извор: Профимедиа

Најсимпатичнија екипа Европе.

Фудбалери Аталанте славили су на гостовању у Торину против "Бикова" са 2:4 (2:3), био је то први меч за екипу Ђан Пјера Гасепринија у сезони 2020/21.

ВЕОМА НИЗАК УДАРАЦ: Бруно са пенала постао јунак Манчестера, а онда ПОНИЗИО БРАЈТОН ИЗЈАВОМ

ИВИЋЕВ ВОТФОРД ЈЕ ОЗБИЉАН: "Стршљенови" гранитном одбраном савладали Лутон! (ВИДЕО)

СРБИЈА У СТРАХУ ОД ХАЛАНДА: Погледајте БРУТАЛАН тренинг младог фудбалера (ВИДЕО)

Повели су домаћи фудбалери у 11. минуту, стрелац је био Андреа Белоти, али је само 10 минута требало гостима да преокрену.

Најпре је у 13. минуту на асистенцију Дувана Запате мрежу Торина затресао капитен Гомез, осам минута касније се у листу стрелаца уписао и Муријел, Папу овога пута пише асистенцију.

У 42. минуту је било и 3:1 за састав из Бергама, Хатебур стрелац, друга асистенција за капитена, али само минут касније Торино је поручио да се неће предати, Белоти постиже други погодак за 3:2.

Чекајући Јерменију и плеј-оф за Лигу Европе Звезда данас (18.00) гостује у Лучанима, код Младости која игра врло добро ове сезоне. Ипак, црвено-бели су максимални у Суперлиги и велики су фаворити, па је квота на двојку 1,22, а на победу гостију без примљеног гола (Сигурна победа) 1,75. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Младост - Звезда.

Са тим резултатом се отишло на одмор, да би Аталанта након девет минута у наставку ипак вратила два гола предности.

Мартен Де Рон је погодио на асистенцију Муријела.

У наставку није било изгледнијих прилика, домаћи играчи су у финишу тражили пенал, након што је у казненом простору Аталанте пао двоструки стрелац Белоти, али се судија није огласио, остало је 2:4.

Тријумф Аталанте на отварању нове сезоне и други пораз за екипу Марка Ђампаола.