ФУЛАМ РУТИНСКИ БЕЗ МИТРОВИЋА: Црно-бели на корак од Вемблија!

27.07.2020. 20:20 23:09
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

"Колибари" без најбољег играча победили Кардиф.

Екипа Фулама победила је вечерас Кардиф на гостујућем терену у првом мечу плеј-офа Чемпионшипа резултатом 2:0 (0:0). Стрелци за изабраник Скота Паркера били су Џошуа Онома у 49 минуту и Нескенс Кебано у првом минуту надокнаде времена предивним слободним ударцем са 20 метара.

Међутим, клубу из Лондон је посао био знатно отежан.

Наиме, први стрелац првенства и најбољи играч клуба, Александар Митровић није био у протоколу за сусрет у главном граду Велса.

ЕХ ДА ЈЕ ВЕЧИТИМА ЈЕДАН МАМИЋ: Нападач Динама одиграо само 14 минута, а иде за милион евра!

ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Политано постао ЛЕОПАРД! (ВИДЕО)

ОН НЕ ИДЕ У ЧЕМПИОНШИП: Бајерн спреман да избори 20 милиона евра (ФОТО)

- Митро има малих проблема из претходних утакмица. Скот (Паркер) је морао да донесе овако "прорачунату одлуку" да би га сачувао за наредне мечеве - стоји у саопштењу Фулама на званичном Твитер профилу клуба.

Иако Србин није вечерас наступао, Фулам је одрадио велики део посла и на добром је путу ка Вемблију и повратку у Премијер лигу. Реванш који се игра у четвртак требало би да буде само формалност.