БАЈЕР ПРИЗЕМЉИО ДОСАДАШЊЕГ ЛИДЕРА: Момци из бивше Источне Немачке "попили" петарду

06.11.2022. 18:53
FK Union Berlin
ФК Унион Берлин / Извор: Реутерс

Неочекивано.

Фудбалери Бајера из Леверкузена победили су на свом терену Унион Берлин са 5:0, у утакмици 13. кола Бундеслиге. Тако су момци из бивше Источне Немачке препустили Бајерну челно место на табели које су држали до овог кола.

БЛЕКИ РАСТУЖИО СТАНКОВИЋА: Миленковић се распуцао, нови гол српског штопера (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Астон Вила савладала Јунајтед, Њукасл разбио Свеце, Кристал Палас у завршници до три бода

СЕРИЈА А: Лукић стрелац против Болоње (ВИДЕО)

Бајер је повео голом Роберта Андриха у 46. минуту, а затим је двоструки стрелац био Муса Дијаби, головима у 56. и 58. минуту.

Четврти гол постигао је Адам Хложек у 68. минуту, а коначан резултат поставио је Мичел Бакер у 76. минуту.

Екипа из Леверкузена је остварила трећу победу и заузима 14. место на табели са 12 бодова.

Унион је претрпео други пораз у последње три утакмице, укупно трећи у првенству и други је на табели са 26 бодова.