БАЈЕРН СЛАВИО У БАВАРСКОМ ОБРАЧУНУ: Србин постигао гол за немачког великана

27.01.2024. 18:23
Aleksandar Pavlović
Александар Павловић / Извор: Реутерс

Дуел 19. кола Бундеслиге.

Фудбалери Бајерна из Минхена били су бољи од екипе Аугзбурга на гостовању резултатом 3:2 у 19. колу Бундеслиге.

ПАРТИЗАН МОРА ДА ДОВЕДЕ НОВОГ ИГРАЧА: Невероватан баксузлук за црно-белеIgor Duljaj, FK Partizan

ПАРТИЗАН МОРА ДА ДОВЕДЕ НОВОГ ИГРАЧА: Невероватан баксузлук за црно-беле

КРАЈ САГЕ, САДА И ЗВАНИЧНО! Немања Матић има нови клуб Nemanja Matić

КРАЈ САГЕ, САДА И ЗВАНИЧНО! Немања Матић има нови клуб

СЕНЗАЦИЈА У ЕНГЛЕСКОЈ: Члан ШЕСТЕ лиге избацио другопласирану екипу ЧЕМПИОНШИПА у ФА КупуFK Mejdston

Гости из Минхена до вођства стигли у 23. минуту када је фудбалер српског порекла Александар Павловић довео свој тим до предности.

До краја првог дела меча Бајерн је још једном затресао мрежу Аугзбурга. У петом минуту надокнаде времена Ентони Дејвис је повећао поредност свог тима.

Одличан старт другог полувремена је имао Аугзбург јер је у 52. минуту Ермедин Демировић главом лопту послао у мрежу Мануела Нојера, и то после сјајног центаршута Кевина Мбабуа.

Само шест минута је прошло од гола Демировића, а Бајерн је поново отишао на два гола разлике. Сада је најбољи стрелац Бундеслиге Хари Кејн је до свог 23. гола.

Демировић је у надокнади времена био прецизан са беле тачке, али после тога судија је одсвирао крај. Имали су играчи Аугзбурга и пенал у 88. минуту, али Свен Мишел није успое да постигне погодак.