БАЛКАН ОВО НЕ ПАМТИ! Урнебесно у Црној Гори, играч сам пао како би му тим опстао у лиги (ВИДЕО)

21.05.2022. 22:52
Penal
Пенал / Извор: Фото: Twitter/zoranceran2

Исплатило се.

Невероватан пенал досуђен је у главном граду Црне Горе у претпоследњем колу тамошњег шампионата на утакмици између Подгорице и Искре из Даниловграда. Домаћину је победа била императив, јер се грчевито бори за опстанак. У последњим тренуцима сусрета на стадиону ДГ арена у престоници, пред свега 200 гледалаца, један играч домаћих је сам пао, а главни судија Пајовић једва дочекао да покаже на белу тачку.

Mozzart нуди супер провод у Дохи, победнику дана пут на Мундијал

СТАНОЈЕВИЋ О ТИТУЛИ: Не верујем у њу, из ХИЉАДУ разлога не верујем

Такав поклон домаћин је на најбољи начин искористио, јер је Бољевић био сигуран из пенала, тако доневши Подгорици преко потребну победу - 3:2. Гости из Даниловграда су до средине првог полувремена имали два гола предности, али су онда домаћини узвратили за само два минута, прво преко Кривокапића у 31, а потом и Ђајића у 33. минуту.

На крају овог меча о коме бруји цела Црна Гора, победник је одлучен после пенала за домаћина. Претходно је искључен фудбалер Искре Перовић, због другог жутог картона.

Коло пре краја, Подгорица има исти број бодова као последњепласирана Зета, па ће одлука о једином клубу који директно испада из Прве лиге Црне Горе пасти у последњем колу.