АРАУХО ИЗВУКАО РЕМИ: Подела бодова на Ноу Кампу

20.09.2021. 23:01
Barselona Granada
Барселона Гранада / Извор: Реутерс

Извукли се.

Фудбалери Барселоне одиграли су нерешено на свом терену у петом колу Ла лиге против Гранаде. Било је 1:1.

ИСТОРИЈА: Аустралијанац први страни судија у Премијер лиги

ФИФА УВОДИ РЕВОЛУЦИЈУ: Спрема се нови Мондијал

РАДИКАЛНЕ ПРОМЕНУ У ЛАСК-У: Србин изабран за новог спортског директора (ФОТО)

Први погодак је постигнут у другом минуту меча. Стрелац је био Домингос Дуарте, главом.

Покушавала је Барселона у наставку утакмице да преокрене ситуацију, али су све то били јалови покушаји "Каталонаца". Све до 90. минута када је Араухо постигао изједначујући гол.

Овим ремијем се још више дрма клупа стратега Роналда Кумана. У прва четири кола већ су једном "кикснули", на гостовању Билбау. А ситуацију је погоршао и убедљив пораз од Бајерна (0:3) у Лиги шампиона.

"Каталонци" су тренутно на седмом месту са осам бодова, док Гранада има три бода и налази се на месту број 17.

Барселона у следећем колу игра против Кадиза у гостима. Гранада дочекује Сосиједад.

Погледајте како изгледа позната хрватска навијачица Ивана Кнол.