БАВАРСКА МАШИНА МЕЉЕ ЛИ МЕЉЕ: Ривалу не помажу ни ДВА пенала, а ОН је просто НЕЗАУСТАВЉИВ (ВИДЕО)

26.10.2019. 18:03
FK Bajern Minhen
ФК Бајерн Минхен / Извор: Реутерс

Нова победа лидера Бундеслиге.

Фудбалери Бајерна из Минхена савладали су Унион Берлин на "Алијанц Арени" са 2:1(1:0). Голове за Баварце постигли су Павар у 13. и Роберт Левандовски у 53. минуту, што је Пољаку невероватан 13. гол на тек осам бундеслигашких мечева. Гости су смањили из пенала, преко Полтера у 86. минуту, а занимљиво је да је клуб из престонице Немачке пропустио шансу да реализује још један пенал који је промашио Андерсон у 58. минуту утакмице.

ПАВЛОВИЋ МЕРКА ЕВРОПСКО ПРОЛЕЋЕ: Млади штопер Партизана о титули, личним плановима и КЉУЧНОМ мечу сезоне

МИЛИЦА - СРПСКА УЗДАНИЦА: Не ЖЕЛИ да обећа МЕДАЉУ у Токију, али је ОЧЕКУЈЕ! Због љубави Дунав заменила Савом

ПОСЛЕ ПЕТАРДЕ У СУРДУЛИЦИ: Милојевић истакао ЈЕДНУ ствар која му се допала

Детаље са меча у Минхену можете да погледате у видеу.

Велики дерби одигран је у Гелзенкирхену, где су Шалке и Борусија Дортмунд разочарали све ремизиравши без голова. Лајпциг је поражен у Фрајбургу (2:1), док је Хофенхајм савладао Херту у Берлину са 3:2.

После девет одиграних кола Баварци су лидери Бундеслиге са 18 бодова, једним више од Фрајбурга, а два од "Милионера".

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Милица Тасић.

ПОСЛЕ УСПЕШНЕ MMA КАРИЈЕРЕ: Душан Џакић УЖИВА у пензији, али ће се ускоро опробати у НОВОЈ улози

ЈОШ ЈЕДНОМ СА БЕЛЕ ТАЧКЕ: Звезди досуђен и ДРУГИ пенал у Сурдулици (ВИДЕО)

СРАМ ВАС БИЛО! Обрадовић ПОБЕСНЕО као никада до сад, ево због чега га је СРАМОТА (ФОТО)

МОРАЧА ПОД КЉУЧЕМ: АБА лига КАЗНИЛА Будућност из БИЗАРНОГ разлога

ПРЕД ДОЛАЗАК СПАРТАКА: Саво причао о залагању, Кустиним речима, ПОВРЕДИ Марковића и навијачима!