НЕХУМАНА БЕНФИКА: Белененсеш изашао са 9 играча, примио 7 голова, а онда - ПРЕКИНУТ МЕЧ

27.11.2021. 23:11
Benfika
Бенфика / Извор: Реутерс

Врло је чудно што је уопште започета ова утакмица.

Утакмица између Белененсеша и Бенфике прекинула се у 47. минуту због недовољног броја играча домаћег тима на терену, а при резултату 7:0 за двоструког шампиона Европе.

ДИВНИМ ГОЛОМ ПОСТАО НАЈБОЉИ СТРЕЛАЦ: Влаховић на 40 метара примио лопту, а онда одрадио САВРШЕН ПОСАО (ВИДЕО)

РАЗГОРОПАЂЕНИ ТУРЧИН: Хакан опет погодио, Интер победио и Венецију (ВИДЕО)

СТАНКОВИЋ ПОТВРДИО ПОЈАЧАЊЕ: Већ је на тренинзима, тренер Звезде је ПОСЕБНО ВЕЗАН за њега

Белененсеш је меч започео са девет играча, од чега је први голман играо у пољу, а разлог за то је чак 17 заражених фудбалера коронавирусом.

После 25 секунди, Бенфика је имала предност након аутогола Едуарда Кауа, а до краја полувремена изабраници Жоржа Жезуса постигли су још шест погодака. Три су била део најбољег стрелца Дарвина Нуњеза.

Но, када је стартовало друго полувреме, Белененсеш је изашао са седморицом играча на терен, а убрзо се још један од фудбалера пожалио на повреду и утакмица је морала да буде прекинута.