БЕЗ АСЕНСИЈА И ЈОВИЋА: Ево колико је Реал дао голова Тотенхему (ВИДЕО)

30.07.2019. 20:40
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Лудница у Минхену.

Фудбалери Тотенхема пласирали су се у финале АУДИ купа који се традиционално одржава у Минхену минималном победом против Реал Мадрида 1:0 (1:0). Тријумф вицешампиону Европе донео је Хари Кејн, који је искористио кардиналну грешку Марсела у 22. минуту сусрета.

Реал је одиграо још један блед меч, а при томе су руке Зинедина Зидана биле донекле везане повредама Марка Асенсија и Луке Јовића.

ЗВЕЗДА РЕШАВА ПИТАЊЕ ПЛЕЈМЕЈКЕРА: На Мали Калемегдан стиже евролигашко појачање (ВИДЕО)

СКАНДАЛЧИНА У МИНХЕНУ: Навијач УПАО на тренинг Бајерна и НАСРНУО на Хрвата (ФОТО)

МИЛОЈЕВИЋ ИМА САМО ЈЕДНУ ДИЛЕМУ: Овако ће изгледати тим Црвене звезде против Хелсинкија (САСТАВ)

Обе екипе почеле су меч у готово најјачим саставима. За Реал су играли и Рамос, Варан, Марсело, Крос, Модрић, Азар, Бензема између осталих, док код Тотенхема од оних који се очекује да сигурно стартују на почетку сезоне на терену нису били само Иго Лорис и Деле Али.

Тренутак одлуке догодио се у 22. минуту, када је најбољи стрелац Тотенхема Хари Кејн искористио грешку одбране Реала и нашао се очи у очи са Кејлором Навасом, што је рутински искористио и постигао једини гол. У другом полувремену добили су и остали шансу, али промене резултата није било.

Тотенхем се пласирао у финале, где чека бољег из меча Бајерн - Фенербахче.