БИЋЕ ЛУДА БОРБА ЗА ТИТУЛУ: Астана славила у ДЕРБИЈУ СЕЗОНЕ! Србин затресао мрежу

20.10.2019. 17:55
FK Astana
ФК Астана / Извор: Профимедиа

Одличан меч у Казахстану.

Фудбалери Астане савладали су Каират у дербију сезоне у казахстанског првенства резултатом 3:1 на свом терену. Цео меч за домаћи тим одиграо је Антонио Рукавина, а и за госте је 90 минута у игри провео српски интернационалац Раде Дугалић који је постигао и утешни гол за екипу из Алматија.

ЕНГЛЕЗИ ПИШУ САМО О РАСИЗМУ: Срамна најава енглеских медија за меч Партизан - Манчестер јунајтед

ПРЕ ОСАМ ГОДИНА ЈЕ КУПИО ГРОБАРЕ ЗА СВА ВРЕМЕНА: Ево где је и шта ради данас Клео (ФОТО)

ДАН ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ПАРНОГ ВАЉКА: Огласио се тренер Морнара!

Астана је повела већ у осмом минуту преко Марина Томасова, а предност је удвостручио Сергеј Кижниченко на истеку једног часа игре. Наду Каирату је вратио Дугалић у 69. минуту, али ју је угасио Рангело Јанга који је у четвртом минуту судијске надокнаде поставио коначан резултат.

Овом победом Астана је заузела пол-позицију у трци за титулу првака. Наиме, Антонио Рукавина и његови саиграчи сада имају два бода заостатка у односу на Каират, али им је остало да одиграју четири утакмице до краја првенства, а екипи из Алматија једна мање.

Подсетимо, Астана се налази у групи Л Лиге Европе са Партизаном и после два кола је без бодова прикуцана за дно табеле.

Погледајте како изгледа Драгана Рукавина, супруга Антонија Рукавине.

С*КСИ НАВИЈАЧИЦА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕДА: Жестока ПОРУКА пред дуел са Ливерпулом (ВИДЕО ФОТО)

АТП СТОКХОЛМ: Крајиновић није успео! Шаповалов славио у неизвесном финалу

КОМЕ СМЕТА ЈАК РАДНИЧКИ? Нишлије се ОГЛАСИЛЕ саопштењем за јавност

ИМА ТОП У НОГАМА: Наинголан ПОЦЕПАО мрежу ПРОЈЕКТИЛОМ какав се ретко виђа (ВИДЕО)

ТЕЖАК УДАРАЦ ЗА ЦРВЕНО-БЕЛЕ: Повредио се НАЈБОЉИ и пропустиће одлучујуће битке у Лиги шампиона