БИЋЕ ОВО ГРЧЕВИТА БОРБА ЗА ОПСТАНАК: Митровић најбољи у убедљивом поразу Фулама!

28.09.2020. 21:42
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Црно-бели из Лондона последњи на табели.

Фудбалери Астон Виле су са 3:0 победили Фулам на гостујућем терену у 3. колу енглеске Премијер лиге. "Колибари" су тако забележили и трећи пораз на исто толико утакмица у првенству и следи им грчевита борба за опстанак.

СРАМАН ПОТЕЗА САДИКА: О потезу Нигеријца бруји цела Србија - ОВО му није требало! (ФОТО)

БИО ЈЕ ВИШАК У ЗВЕЗДИ, А САДА ИГРА У ШПАНИЈИ: Јирка донео победу свом тиму! (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ ХЕНДИКЕП ЗА НАПОЛИ: Повредио се Инсиње, пропушта дерби са Јувентусом!

Већ после 15 минута на семафору је било ужасно стање по лондонску екипу пошто су Грилиш и Хјурихејн постигли по погодак за вођство Виле од 2:0.

Одбрана домаћина углавном је погледом испратила све што се дешавало у њиховом казненом простору, а сјајни Мекгин је био асистент у обе ситуације. За коначних 3:0 побринуо се Мингс у 48. минуту утакмице.

Фуламу је поништен један гол, стрелац је био Рид, али је раније српски репрезентативац Александар Митровић направио прекршај, који је иначе био један од најбиољих играча у пораженом тиму.