БОКА НА ПЕНАЛЕ ПРОШЛА У ФИНАЛЕ КОПЕ ЛИБЕРТАТОРЕС: Меч за титулу на Маракани (ВИДЕО)

06.10.2023. 08:40
FK Boka Juniors
ФК Бока Јуниорс / Извор: Профимедиа

Очекује се прави спектакл.

Фудбалери Боке Јуниорс елиминисали су Палмеирас и после бољег извођења пенала пласирали су се у финале Копа Либертадорес.

ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: Живковић стрелац! Слован славио у гостима

СТАНКОВИЋУ ИЗМАКЛА ТРИ БОДА: Ференцварошу мало и ДВА ГОЛА предности!

У Буенос Ајресу било је 0:0, а у Сао Паулу 1:1. Повела је Бока голом Единсона Каванија у 23. минуту, да би средином другог полувремена Маркос Рохо био искључен после другог жутог картона.

То су домаћи искористили, стигли су до изједначења у 73. минуту, када је Хоакин Пикерез распалио из даљине.

На крају су одлучивали пенали, а херој је са две одбране био искусни голман Боке Серхио Ромеро.

Бока сада има прилику да се изједначи са Индепендијентеом, који има седам трофеја у Копа Либертадорес.

Велико финале Бока ће играти са Флуминенсеом, 4. новембра на Маракани у Рио де Жанеиру.