БОЉИ И ОД МИХЕ: Погледајте РАКЕТУ Коларова са 35 метара! Гол који вреди ДВА (ВИДЕО)

07.08.2019. 22:30
Gol Kolarova
Гол Коларова / Извор: Фото: Twitter Printscreen

За ТВ шпице.

Александар Коларов још није напустио Рому, иако је био на излазним вратима “вучице”. А, како игра капитен репрезентације Србије била би штета за “вучицу” да искусни леви бек напусти престоницу Италије.

СПРЕМА СЕ БОМБА НА МАРАКАНИ: Звезда нациљала мађионичара!

БИЋЕ ВАТРЕ ЗБОГ ЊЕГА! Погледајте шта је радио Доналд на тренингу пред Партизан! (ВИДЕО)

СУДИЈСКИ ЕКСПЕРТ ЈАСАН: Португалац 2 ПУТА оштетио Звезду, али његова анализа разбеснеће све Делије (ВИДЕО)

Коларов је у пријатељској утакмици противАтлетик Билбаа која је завршена резултатом 2:2 постигао благо речено еврогол из слободног ударац са око 35 мретара.

Коларов је почетком другог полувремена заменио Флоренција и већ после 13 минута постигао гол за ТВ шпице. Гол који вреди два... У стилу легендарног Синише Михајловића, ма и боље...

Погледајте како изгледа млада руска тенисерка, Виталија Дијаченко.