БОЉИ ОД БАТИСТУТЕ: Влаховић мења ГЛАДИЈАТОРА, славни клуб га купује за велике паре

15.03.2021. 11:58
Gabrijel Batistuta, Dušan Vlahović
Габријел Батистута, Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Србин у центру пажње у Италији.

Душан Влаховић је фудбалер о којем бруји Италија. Нападач Фиорентине је потигао хет-трик за полувреме у тријумфу над Беневентом резултатом 4:1, а некадашњи фудбалер Партизана је тресао мрежу домаћина у периоду од осмог до 45. минута. Ушао је у историју за 37 минута...

ТИПСТЕР ТЕ ЗОВЕ: Преузми 1.500 РСД бонуса и постани краљ типовања

ЗИДАН ДАО ЗЕЛЕНО СВЕТЛО: Србин мења Луку Модрића у Реалу! Трансфер вредан 70 милиона евра (ФОТО)

ЦИРКУС У МИЛАНУ: Фудбалер Наполија патосирао судију, а онда је настао хаос (ВИДЕО)

Занимљиво, репрезентативац Србије је постао први фудбалер “виоле” који је забележио хет-трик током једног полувремена још од Курта Хамрина. Швеђанин је то учинио пре 57 година, а овакав подухват није извео ни легендарни Габријел Батистута. Аргентинац је за девет сезона, у периоду од 1991. фо 2000. године, постигао 167 голова за Фиорентину на 269 утакмица, али никада није дао три гола у једном полувремену.

Звезда лагано решава препреке у домаћој лиги, а данас (16.05) гостује Вождовцу, и велики је фаворит – квота на двојку је 1,25, а на Сигурну победу (тријумф без примљеног гола) 2,20. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Вождовац – Звезда.

Зато не чуди што су у ред за Влаховића стали бројни европски клубови. После Лајпцига, Волфсбурга, Салцбурга, загризле су много крупније зверке, на челу са Миланом и Ромом којима су потребни наследници гладијатора попут Златана Ибрахимовића или Едина Џека.

Влаховић има уговор са “вилом” до 2023. године, није прихватио да га продужи и можда ће већ овога лета добити дозволу да развија јединствени таленат у неком јачем клубу.

Влаховићева “званична” цена према специјализованим порталима износи 16 милиона евра, али нема сумње да је на тржишту дупло скочила после 12 голова које је Србин постигао ове сезоне у Серији А.

Погледајте како изгледа Алиша Леман, фудбалерка из Швајцарске.