БОЛОЊА ПРЕОКРЕНУЛА ЛАЦИО: Три гола на Олимпику!

18.02.2024. 15:32
FK Bolonja
ФК Болоња / Извор: Профимедиа

Невероватан меч...

Фудбалери Болоње победили су Лацио у Риму после преокрета (2:1), у мечу 25. кола Серије А.

Након што су пропали преговори Звезде и Бениангбе: Нађено решење - потписао КолумбијацDilan Ortiz

ИЗ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: ПСЖ нашао замену за Мбапеа (ФОТО)Kilijan Mbape

ИЗ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: ПСЖ нашао замену за Мбапеа (ФОТО)

ЦЕЊЕН ЈЕ У ЕВРОПИ: Јовановић главни судија меча 1/8 финала Лиге шампионаSrđan Jovanović

ЦЕЊЕН ЈЕ У ЕВРОПИ: Јовановић главни судија меча 1/8 финала Лиге шампиона

Изабраници Тијага Моте су остварили и четврту узастопну победу, а тренутно су пети на табели са 45 бодова, колико има и Аталанта.

Лацио је уписао други пораз на последња три меча. Небеско-плави су осми са 37 поена, колико има и Фиорентина.

Домаћи су до вођства стигли у 18. минуту, када је Исаксен савладао Скорупског.

До паузе, гости су изједначили резултат, а стрелац у 39. минуту био је Ел Азузи.

Јунак Болоње био је Зиркзе, који је погодио на асистенцију Кристиансена у 78. минуту и тако донео три бода гостима.

Иначе, читав меч на клупи Болоње провео је наш Михајло Илић, који је зимус стигао из Партизана.