БРУКА ХРВАТА: Вицешампион света БЕЗ победе у Азербејџану

09.09.2019. 20:12
Fudbalska reprezentacija Hrvatske, Fudbalska reprezentacija Azerbejžana
Фудбалска репрезентација Хрватске, Фудбалска репрезентација Азербејжана / Извор: Реутерс

Први бод за изабранике Николе Јурчевића.

Фудбалска репрезентација Хрватске одиграла је нерешено у Бакуу са Азербејџаном 1:1 у петом колу групе Е и тако закомпликовала борбу за пласман на Европско првенство 2020.

БОРБА ЗА ТОКИО: Остала ДВА упражњена места! Ево шта је неопходно Србији да оде на ОИ

МАЈСТОРИЈА: Ово је потез дана у Кини! Маркус Смарт је урадио НЕМОГУЋЕ (ВИДЕО)

ЛЕПОТА МУНДОБАСКЕТА: Навијачица Бразила ЗАСЕНИЛА све звезде на терену (ВИДЕО)

Хрватска је повела у 11. минуту поготком Луке Модрића из једанаестерца, а гости су у првом полувремену потпуно доминирали и имали су још неколико одличних шанси да већ тада обезбеде тријумф.

Изједначење је стигло у 72. минуту када је после продора између неколико хрватских играча Хализадао донео први бод Азербејџану, а самим тим и Николи Јурчевићу, Хрвату на који је њихов селектор, у овим квалификацијама.