БУНДЕСЛИГА: Костић за победу Хамбургера, Бајерн понизио Дортмунд (ВИДЕО+ФОТО)

04.11.2017. 19:55
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Профимедиа

Једанаесто коло.

Филип Костић је голом допринео изузетно важној победи Хамбургера против Штутгарта (3:1), којом је клуб побегао са дна табеле, док је у Класикеру Бајерн као гост прегазио Борусију у Дортмунду (3:1) и најавио освајање нове титуле првака Немачке.

ПАРТИЗАН ДОНЕО ВАЖНУ ОДЛУКУ ПРЕД ДЕРБИ: Гробари ће бити одушевљени том информацијом

ДИРЕКТОР МАСТЕРСА У ПАРИЗУ СВЕ ШОКИРАО: Новак игра само левом руком (ФОТО)

Крстић је одличну партију крунисао голом против бившег клуба. Био је то први гол Крагујевчанина ове сезоне, који није прославио из поштовања према клубу у којем је започео каријеру у Немачкој. Костић је имао одличну прилику и у 76. минуту, али је његов покушај зауставио голман. Минут касније поново је запретио, али је шутирао поред гола.

У НЕДЕЉУ ЈЕ ДЕРБИ КОЛА: Раднички ДЕСЕТКОВАН против Звезде (ФОТО)

ПАРТИЗАН БРЗО РЕАГОВАО: Уложена жалба на Тошићев жути картон (ФОТО)

Бајерн је био немилосрдан према Борусији убедљиво је победио усред Дортмунда. Домаће је начео Арјен Робен, а дотукао њихов бивши играч, Роберт Левандовски. На 3:0 повећао је бек Бавараца Дејвид Алаба, док је коначан резултат поставио дефанзивац домаћих Марк Бартра.