БУНДЕСЛИГА: Радоњић чека ДЕБИ у Херти! И то против европског ШАМПИОНА!

05.02.2021. 09:49
Nemanja Radonjić
Немања Радоњић / Извор: Профимедиа

Меч се игра у

Пре него што буду отпутовали у Доху на полуфинале Светског клупског првенства, фудбалере Бајерна чекају обавезе у Бундеслиги.

СЕРИЈА А: Може ли Лукаку ТРЕЋИ ПУТ да сруши Фиорентину?

ОДЛАЗИ ИЗ ЗВЕЗДЕ: Бен добио ПОНУДУ која се не ОДБИЈА!

УЖАС: Фудбалер Порта лежао непомичан на трави, Пепе плакао, меч продужен 20 минута (ВИДЕО)

Херта је у врло лошој форми пред вечерашњи (20.00) дуел са Бајерном који гази све пред собом. Могуће је да ће за домаћина дебитовати Немања Радоњић, придошлица из Марсеља. Квота на двојку је 1,33, док је дупла шанса 1X 3,30, а GG3 1,80. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Херта – Бајерн.

Актуелни шампион Немачке и Лиге шампиона гостује Херти, у чијем се тиму очекује деби Немање Радоњића.

Репрезетативац Србије стигао је у Берлин на шестомесечну позајмицу, па ће прве минуте у новом клубу покушати да упише против, по многима, најјаче екипе на свету.

Истина, не баш сјајан тренутак за Радоњићев деби, али ако се узме у обзир да Баварце чекају обавезе и у Катару, Херта би могла из прикрајка да се нада повољном резултату.

Форма Бајерна не иде на руку домаћину, изабраници Ханса Дитера Флика су у серији од четири победе, а у осам последњих мечева има седам тријумфа. Једини пораз доживели су на гостовању Борусији у Менхенгладбаху.

Са друге стране, Херта је прва изнад црте на табели, од Арминије која се налази на месту плеј-офа за очување статуса. Оба клуба имају по 17 бодова, док берлински плаво-бели имају три пораза у низу, пет у последњих седам рунди.

Једину победу, Берлинци су забележили против фењераша Шалкеа другог дана Нове године, док је реми изборен на гостовању Келну (0:0) две недеље после тога.