ЦАР ВИЈЕИРА ЗАПАЛИО ЈАПАН: Дао три комада у купу, а гол за победу у 120. минуту је СВЕТСКО ЧУДО (ВИДЕО)

20.09.2017. 18:35
Slavlje posle gola Uga Vijeire
Славље после гола Уга Вијеире / Извор: Фото: Twitter Printscreen

Каква партија бившег нападача Црвене звезде.

Уго Вијеира је фудбалски јапански цар! Нападач Јокохаме залудео је навијаче у „Земљи излазећег сунца“ перфектном партијом у Царском купу.

КУП СРБИЈЕ: Војводина сигурна, испали Раднички, Земун и Вождовац (ФОТО)

АБА СУПЕРКУП: Цедевитино упозорење Звезди, Загрепчани убедљиви против ФМП-а

Јокохама је славила са 3:2 против Санфрећеа после продужетака, а некадашњи голгетер Црвене звезде је постигао сва три гола за домаћина!

Цонтинуинг the fight фор фирст плаце ⚽️🔵⚪️🔴🔝🇯🇵 #hv70

А пост shared by Хуго Виеира (@hugovieira10) он

О ремек делу у 120. минуту за победу Јокохаме дуго ће се причати. Португалац је примио испуцану лопту голмана усамљен на противничкој половини уз десну аут-линију, начинио је неколико корака и онда готово из корнера послао бомбу у ближи угао изненађеног чувара мреже гостију.

Уследило је неописиво славље на стадиону „Нипацу Мицузава“.

Вијеира је претходно успешно реализовао пенал при вођству гостију од 2:0 у 55. минуту, да би донео продужетак Мариносима у 87. минуту.

А, онда је уследило „светско чудо“ у последњим секундама меча у режији љубимца навијача Црвене звезде.