ЧЕКАЛИ СУ ХИТНУ 50 МИНУТА: Када му је саиграч искључен, БРУТАЛНО је ПРЕТУКАО судију, било је КРВИ (ВИДЕО)

19.12.2018. 13:46
Argentinski fudbal
Аргентински фудбал / Извор: Фото: Printscreen/Youtube/Ghander АБ Алмеида

Утакмица је одиграна у недељу.

Насиље на аргентинским фудбалским теренима добило је нови наставак. У недељу, у нижелигашкој утакмици, између клубове Митре де Посадас и Спортинг Сан Пипо, судија Габријел Кортинез брутално је претучен. У завршници другог полувремена, Митре је водио са 3:1, а Кортинез је Матијасу Бенитезу дао други жути картон. Његов саиграч, Луис Анхел Масијел је изгубио контролу, и почео да удара у главу арбитра. Судија је пао на траву, уста су му била пуна крви, а кола Хитне помоћи су чекали чак 50 минута. Тада је и одвезен у локалну болницу.

ОВО СЕ НЕ ПРОПУШТА: Почео је новогодишњи Меридиан фестивал и БУКВАЛНО СВАКО ДОБИЈА!

СКАНДАЛ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Девојка му је била у осмом месецу, а фудбалер Јунајтеда тражио с*кс утроје са стране (ФОТО)

- Погледао сам на сат и видео да је остало још минут и по. Онда ме је ударио, а ја сам остао без свести - рекао је Кортинез у болници.

Нападач је убрзо приведен у полицијску станицу, али је пуштен неколико сати касније.

Погледајте и тренутке када судију одвозе у болницу.

Подсетимо, недавно је убијен и један навијач Ривер Плате, а о томе више прочитајте ОВДЕ

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.