ЧЕМПИОНШИП: Нови пораз Пауновићевог Рединга

20.02.2021. 19:32
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: Профимедиа

Трећи пораз у последњих пет мечева.

Комплетирано је 31. коло Чемпионшипа. Рединг Вељка Пауновића забележио је пораз на свом терену од Мидлзброа 2:0 (2:0).

Ко побеђује - МИЛАН ИЛИ ИНТЕР? Преузмите БОНУС ОД 1.500 ДИНАРА и кладите се на меч сезоне серије А!

НИШЛИЈА ОД СВЕ ВЕЋЕГ ЗНАЧАЈА ЗА ИГРУ ВЕРОНЕ: Иван Илић погодио за вођство Ђалоблуа (ВИДЕО)

ТУГА ДО НЕБА: Легендарни репрезентативац Италије и штопер Интера преминуо након тешке борбе са короном

Наставио је Рединг да игра по принципу топло хладно. Таман када је после победе у прошлом колу деловало да су се вратили на победнички колосек, уследио је овакав резултат. Мидлзбро је цео посао одрадио за седам минута. Флечер је постигао гол у 22. а Бола у 29. минуту. На тај начин нанео је екипи Вељка Пауновића трећи пораз у последњих пет мечева, у којима је екипа освојила свега четири бода.

Ипак и поред те лоше серије Рединг је и даље добро позициониран, на месту које води у плеј-оф за попуну Премијер лиге. Тренутно је пети са 51 бодом, има пет више од седмопласираног Кардифа, који је био убедљив код куће против Престона 4:0, првог испод црте. Мидлзбро је осми са истим бројем бодова.