ЦРНО-БЕЛИ ДОМИНИРАЛИ У СЛОВЕНИЈИ: Партизан има нову звезду тима! Овакав гол скоро није виђен (ВИДЕО)

30.06.2021. 20:54
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Прва победа на припремама.

Екипа београдског Партизана успешно је наставила припреме у Словенији. Након првог припремног меча и ремија са Муром (2:2), изабраници Александра Станојевића савладали су словеначку екипу Копар резултатом 3:0.

ПАНИКА У ПАРТИЗАНУ: Кључни Станојевићев играч напустио терен због повреде!

ЗАТИШЈЕ ПРЕД БУРУ: Партизан није одустао од стрелца 14 голова (ФОТО)

НАПАДАЧ НАПУСТИО ПАРТИЗАН: Већ је ПОТПИСАО за нови клуб

Доминирао је Партизан у првом полувремену, међутим ништа мање значајне нису биле ни шансе словеначке екипе.

Црно-беле је најпре забринула повреда Бибраса Natha који је остао неколико минута на трави након грубљег старта противничког фудбалера. Ипак, Израелац је одлучио да остане на терену, међутим по његовом кретању могло се видети да је повреда ипак јача. Станојевић га је извео из игре у 21. минуту.

Успели су црно-бели да се опораве и након изостанка креатора игре а први погодак постигао је млади Марко Миловановић у 41. минуту након сјајно украдене лопте и асистенције све бољег Немање Јовића.

У другом полувремену црно-бели су деловали доста организованије, прецизније, у 57. минуту Лазар Марковић је сјајно дриблао на ивици казненог простора да би упослио Живковића који је асистирао Миловановићу који је са ивице петерца петом, из окрета, затресао мрежу противника по други пут на мечу.

Неколико минута касније мрежу словеначког тима затресао је и повратник међу црно-беле, Данило Пантић који сјајан спрнт и продор крунисао голом са дистанце за коначних 3:0.