ПАРТИЗАН УБЕДЉИВ У ПРВОЈ ПРОВЕРИ: Јовановић ДВА у мету!

23.01.2018. 15:49
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Изабраници Мирослава Ђукића у среду путују на Кипар.

Фудбалери Партизана савладали су Телеоптик резултатом 3:0 (2:0) у Земунелу у првој контролној утакмици црно-белих на зимским припремама.

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ КРИВИЦУ: Затворске казне за хулигане са вечитог дербија

ИЛИЕВ О ПОЈАЧАЊИМА: Довешћемо још три играча!

Miroslav Đukić
Мирослав Ђукић / Извор: Профимедиа

ВАЗУРА: Останак Стојковића добар за Партизан и Србију

Два гола за српског шампиона постигао је млади Ђорђе Јовановић. Нападач црно-белих био је прецизан у 17. и 36. минуту, док је коначан резултат поставио још један бисер Парног ваљка Лука Цуцин у 61. минуту.

Шеф стручног штаба Партизана Мирослав Ђукић у првом полувремену на терен је послао следећи тим: Јовичић, Вулићевић, Антонов, Милетић (Р) Немања, Остојић, Јевтовић, Радин, Тошић, Јанковић, Тавамба, Ђорђе Јовановић. У наставку шансу су добили: Немања Стевановић, Цуцин, Марковић, Митровић, Милетић (Г) Немања, Драмани (од 62. Јовић), Нишић, Страхиња Јовановић, Урошевић, Ђерлек, Ђилас.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.