НИЈЕ БИЛО У ПРЕНОСУ: Канга уместо у свлачионицу, кренуо У ТУЧУ! Улетео и МИЛАН БОРЈАН (ВИДЕО)

26.08.2021. 22:10
Borjan
Борјан / Извор: ФОТО: Србија Danas/MNpress

Добро је.

Црвена звезда и Клуж се састају у последњем колу квалификација за Лигу Европе. У првом мечу у Београду било је 4:0, док се други сусрет одиграва у Румунији.

ХЕРОЈСКИ: Милан Борјан ОДБРАНИО пенал и САЧУВАО предност црвено-белих! (ВИДЕО)

ПАВКОВ - СА 25 МЕТАРА: Он је Звездина талија, још један СУЛУД ГОЛ! Генијално (ВИДЕО)

ДВА МИНУТА ЛУДИЛА У ХУМСКОЈ! Видите како је Партизан КОМПЛЕТНО ОКРЕНУО са два брза гола (ВИДЕО)

На полувремену реванш меча је било 1:1, али сцена након судијског звиждука није била у ТВ преносу. Уместо да крену ка свлачионици, Гелор Канга и неколико играча Клужа су ушли у конфликт.

Сцена је била јако непријатна и могло је доћи до физичког обрачуна да Милан Борјан није интервенисао и повео Кангу са собом.

Канга је и током првог полувремена имао несугласица са истим противницима и очито да су то запамтили једни другима.