ДА ЛИ ЋЕ БОРЈАН САЊАТИ ОВОГ МОМКА? Унео је Звездиног голмана у мрежу, а потом и Шери погодио! Нови преокрет (ВИДЕО)

17.08.2022. 22:23
Borjan
Борјан / Извор: Фото: Арена спорт printscreen/MN Press

Лудило.

Црвена звезда игра против Макабија из Хаифе први меч плеј-офа квалификација за Лигу шампиона.

КАНГА УТИШАО ХАИФУ: Букари докторски, а онда БОМБА Габонца (ВИДЕО)

КРАХ ОДБРАНЕ, ПА СРЕЋА У ПРАВО ВРЕМЕ: Испали Родић, Борјан, Ераковић код гола, све вратили Катаи и Пешић (ВИДЕО)

(САСТАВИ) БОЉЕ ОД ОВОГ ТЕШКО ДА МОЖЕ: Станковић одабрао гранитних 11 за дуел у Израелу

Резултат на полувремену био је 2:1 за Звезду, а почетком другог дела меча Израелци су изједначили.

Стрелац гола је Пијеро, коме је ово други погодак на мечу. Добио је добар центаршут стамени шпиц који је лопту главом унео у гол Борјана.

Изједначио је Макаби на 2:2.

Већ у 62. минуту догодио се нови преокрет. Шери је распалио са око 20 метара и прецизним ударцем погодио сам ћошак. Борјан се није ни померио, резултат је 3:2.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.

Спонзор вести Лиге шампиона - спортска кладионица Меридиан

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Снежану Борјан, супругу Милана Борјана, како ужива на базену