МОНАКОВА ТЕШКА АРТИЉЕРИЈА: Емболо и Головинова голчина осигурали три бода пред дуел са Звездом (ВИДЕО)

30.10.2022. 17:34
Milojević
Милојевић / Извор: Фото: Twitter printscreen/GonçaloDias17 / МН Press

Без већих проблема.

Фудбалери Монака савладали су Анже са 2:0 (0:0) у оквиру 13. кола француског првенства.

БРАЗИЛ НЕК' СЕ СПРЕМИ: Сада не Јовић, већ је МИЛЕНКОВИЋ погодио, а Фиорентина славила (ВИДЕО)

АРСЕНАЛ НИЈЕ ЛИВЕРПУЛ: Тобџије петардом разбиле Шумаре (ВИДЕО)

У АТЛЕТИКУ ЗАДОВОЉНИ: Симеонеу ће бити понуђен нови уговор

У 39. минуту Амаду је направио једанаестерац, али га Бен Једер није претворио у вођство домаћина.

Први погодак на мечу видели смо у 54. минуту када је Вандерсон сјајно упослио Емболоа, који није имао проблема да матира голмана гостујућег тима.

Поготком Головина у 70. минуту, Монако је стигао до предности од 2:0, којом је и завршен овај сусрет.

"Кнежеви" сада заузимају шесту позицију на табели Лиге1 са 24 бода, док је Анже последњи са свега осам бодова.

Наредни ривал Монака јесте Црвена звезда. Две црвено-беле екипе свој окршај имају у четвртак и у питању је одлучујући меч групе у Лиги конференција.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа позната хрватска навијачица Ивана Кнол