ИВАНИЋ СЕ ОСВЕТИО РАНЂЕЛОВИЋУ: Одбранио му пенал, али ОВО није могао - пред сам крај гол Звезде (ВИДЕО)

17.04.2021. 20:57
Ivanić
Иванић / Извор: Фото: Youtube printscreen/Czv Магазине/МН Press

Преокрет.

Црвена звезда игра против Радника у 32. колу Суперлиге Србије.Било је неколико одличних шанси за Звезду у првих 20 минута, а централни моменат тог периода била је повреда голмана гостију Костића.

MOZZART ПРОМО КВОТЕ:‭ ‬Манчестер Сити‭ ‬2,00,‭ ‬Барселона‭ ‬1,75,‭ ‬Бајерн‭ ‬2,02‭!

РАНЂЕЛОВИЋ ЈЕ ФЕНОМЕН: Ушао с клупе, па одбранио ДВА ПЕНАЛА ЗВЕЗДИ! Прво Фалко, сад Иванић не погађа (ВИДЕО)

НАДВИСИО СВЕ: Небески скок Саногоа и ПОГОДАК! Звездин везиста вратио егал на мечу (ВИДЕО)

Њега је нагазио Секу Саного и Костић је морао да изађе, заменио га је Ранђеловић. У 24. минуту Црвена звезда је добила пенал, руком је играо капитен гостију и судија није имао дилему. Ипак, Ранђеловић је био концентрисан и одбранио је ударац Филипа Фалка са беле тачке.

Crvena zvezda - Radnik

У 35. минуту стиже казна за промашен једанаестерац. Миловановић је избио сам пред Борјана, заобишао га и донео предност Раднику. Гостујућа екипа је повела 1:0.

Друго полувреме, нешто другачија прича. Црвена звезда постиже гол после корнера и већ у 54. минуту стиже до изједначења. Центрирао је Вељко Николић, а у казненом простору се најбоље снашао Секу Саного који је поравнао резултат.

У 73. минуту нови пенал је добила Звезда и опет није искоришћен. Мирко Иванић је овог пута преузео одговорност, али - Ранђеловић брани. Момак који је као измена ушао у игру успео је да одбрани два једанаестерца фудбалерима Црвене звезде.

У 85. минуту Звезда ипак стиже до предности. После добре акције је Иванић дошао у ситуацију један на један и сада није имао никакве шансе сјајни Ранђеловић. Звезда је повела 2:1.