ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ТРИЈУМФОВАЛА ПРОТИВ МЕТАЛЦА: Крстовић погодио у Горњем Милановцу

20.07.2020. 21:23
Nikola Krstović
Никола Крстовић / Извор: МН Press

Гол постигнут у самој завршници меча.

После победе у првој припремној утакмици против ИМТ-а са 2:0, фудбалери Црвене звезде савладали су у другом тест меу и новог суперлигаша, Металац из Горњег Милановца са 1.0 (0:0). Стрелац јединог гола био је у 89. минуту Никола Крстовић.

ЛЕГЕНДА ЗВЕЗДЕ ЈЕ СТРИЦ ВОЈЕ БРАЈОВИЋА: Не носе исто презиме, јер га је глумчев отац променио! Фудбалер је уз то и млађи

ТРАНСФЕР КАРИЈЕРЕ: Био је љубимац Делија, сада иде у бившег Шампиона Европе!

НЕМА КРАЈА МУКАМА ЈОВИЋА: После свега, навијачи су му ОВО приредили (ФОТО)

Брзо је могла Црвена звезда до вођства после комбинација повратника Александра Катаија и новајлије Срђана Спиридоновића у 13. минуту. Катаи је одлично упослио Спиридоновића који је из пуног трка утирао право у голмна Металца Пулетића. Гајћ је у паду покушао три минута касније после центаршута Хајдина, али није било опасности по гол Металца. Гаић је и у 22. минуту покушао, али је нејгов ударац одбранио Пулетић.

Станковић је већ у 32. минуту извршио прву измену пошто је уместо Хајдина ушао у игру Страхиња Ераковић, а црвено-бели су до одласка на велики одмор пропустили још неколико прилика, па је резултат на полувремену био нерешен

Спиридоновић је на дебију у Звездином дресу био прилично расположен па је у 49. минуту шутирао са двадесетак метра пошто га је упослио Иванић, али је лопта отишла поред гола. Иванић је могао до гола у 55. минуту после доброг дриблинга, али је улетић био опрезан и успео да одбрани јш један ударац. Катић на голу Звезде је био неодлучан у 72. минуту, а Максимовић то није искористио јер је његов лоб завршио преко гола. Крстовић је у 88. минуту волејем покушао да постигне гол, али је Савић то одбранио. Ипак, била је то увертира за оно што је уследило у 89. минуту када је Крстовић главом савладао Савића на центашут Гобељића и тако решио питане побдника у пријатељсом дуелу.

До пре десетак дана веровало се да ће вечерашњи (21.45) меч Јувентуса и Лација одлучивати о титули, али су Римљани очајним низом уручили нову титулу Старој дами и сада се игра највише за престиж. Кец је 1,63, икс 3,90, двојка 5,50, а тип GG3 2,00.

Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Јувентус – Лацио.

Погледајте како изгледа Катрина Мариа, позната навијачица Манчестер јунајтеда.

НА МАРАКАНИ СУ ПОКУШАЛИ СВЕ: Репрезентативац Орлова одјавио Црвену звезду, не жели да игра у Србији (ФОТО)

ИЗНЕНАДНА ПРОМЕНА НА ДИВЧИБАРАМА: Напустио је Звездине ПРИПРЕМЕ!

РОДИЋ ИДЕ: Звезда нашла замену у иностранству! Сређује му српски пасош, игра и у вези