СТАНКОВИЋ ЋЕ ГА ДУГО САЊАТИ: Јовељић голом и аситенцијом срушио Салцбург (ВИДЕО)

20.12.2020. 18:28

Вукови бољи од Бикова.

Српски фудбалер Дејан Јовељић био је јунак изненађујуће победе Волфсбергера над Салцбургом у 12. колу аустријске Бундеслиге. Вукови су Бикове савладали на њиховом стадиону резултатом 3:2 (0:0).

ДОЧЕКАЛИ СМО И ТАЈ ТРЕНУТАК: Страхиња Павловић је дебитовао за Монако

ПОБЕДА ЗА САБА: Лукић херој ТСЦ-а у Ивањици

БОНУС ЗА ПОНОС: Звездина младост ове јесени заблистала у пуном сјају

Са три победе у низу Реал је дошао на деобу првог места, али има два меча више од Атлетика. У сваком случају, освајање нова три бода на гостовању Еибару (21.00) је под обавезно. А квота на двојку је 1,60, док је kombinazzija 2&3 2,40. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Еибар – Реал Мадрид.

После релативно мирног првог дела игре, стрелци су се пробудили у других 45. минута.

Главобоље за голмана Салцбурга, Цицана Станковића почеле су у 51. минуту када је на асистенцију Јовељића, мрежу репрезентативца Аустрије начео Џонатан Шерцер.

Само 60-так секунди касније некадашњи фудбалер Црвене звезде дуплирао је предност Волфсбергера. Дејан је главом матирао немоћног Станковића који ће га дуго сањати.

Салцбург се у игру вратио након голова Мергима Берише у 64. минуту и Патсона Даке пет минута касније.

Коначан резултат поставио је Елил Перец у 79. минуту сусрета на Ред Бул арени.

Бикови су и након пораза убедљиво први са 25 бодова, Волфсбергер је на шестој позицији са освојених 16.

Погледајте како изгледа Аура Руиз, бивша девојка Хесеа Родригеза.