СТАНКОВИЋ ПРЕДАО ФЕНЕЈЕР КРЕМОНЕЗЕУ: Сампдорија дошла до прве победе у Серији А (ВИДЕО)

24.10.2022. 20:29
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: Профимедиа

Злата вредан тријумф.

Фудбалери Сампдорије, које са клупе предводи српски тренер Дејан Станковић, славили су на гостовању Кремонезеу (1:0) у мечу 11. кола Серије А.

КРУНИСАНИ КРАЉ БЛЕКЏЕКА – Београђанин освојио 1.072.000 ДИНАРА, а ево и како!

УЖЕЛЕО СЕ: Легендарни немачки селектор се враћа фудбалу

ИЗОСТАНАК КОЈИ НЕ БОЛИ: Реал без Модрића против Лајпцига

Овај меч је био веома значајан, пошто је ово био сусрет две последњепалсиране екипе, као и два тима која до овог кола још увек нису уписала победу.

Но, није најбоље почело по Станковићеве момке, већ у седмом минуту досуђен је пенал за домаће. Белој тачки је приступио Десерс, али је јако лоше шутнуо и Карнесеки је зауставио његов покушај.

У наставку су обе екипе биле изједначена, а тренутак одлуке десио се у 78. минуту. Одлична уиграна акција гостију, коју је после асистенције Габијадинија завршио Коли и тако довео свој тим до прве победе у шампионату и бега са дна табеле.