ДЕЛИЈЕ ГА СЕ ОДЛИЧНО СЕЋАЈУ: Донео је Звезди ПЕХАР пре 9 година! Сада је одлучио да ЗАВРШИ каријеру!

ФК ЦРвена звезда / Извор: МН Press

Дефинитивно.

Бивши фудбалер Црвене звезде, Евандро, донео је одлуку да заврши професионалну каријеру.

Овај викенд ти може донети много узбуђења: ОСВОЈИ НОВАЦ ИЗ ФОТЕЉЕ!

ПРОТРЉАЈТЕ ДОБРО ОЧИ: Ово су НАЈВЕЋИ промашаји и НАЈЛУЂЕ одбране у историји фудбала (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Какав деби новог тренера Пазараца - Мачва ПРЕГАЖЕНА до полувремена! ПРЕОКРЕТ Чукаричког

Спортинг има 10 бодова више од Порта и ако остане и вечерас (21.30) непоражен ставиће шапу на титулу. Победа Порта уплату множи са 2,25, дупла шанса X2 вредна је квоте 1,65. Погледајте и остале квоте Mozzart кладионица за меч Порто – Спортинг.

Бразилац је за црвено-беле наступао у сезони 2011/12, а одлуку о завршетку каријере поделио је са својим фановима на друптвеним мрежама.

Евандров последњи клуб био је Шапекоенсе, где је провео годину дана, али није могао да пружи допринос какав је желео, пошто је имао великих проблема са честим повредама.

Evandro Gobel
Евандро Гобел / Извор: МН Press

Везиста је са Звездом освојио Куп Србије, Делије се одлично сећају да је био стрелац водећег гола у финалном дуелу са чачанским Борцем, у победи од 2:0 (други постигао Борха), али је недуго после тога напустио клуб због финансијских проблема.

Током каријере, Играо је за бразилске клубове Атлетико Параненсе, Палмеирас, Гојас, Атлетико Минеиро и Виторију, у Португалији за Есторил и Порто, енглески Хал, па опет у Бразилу за Сантос и Шапекоенсе.

Погледајте како изгледа Данина Јефтић, глумица и бивша рукометашица.