ДЕЛИЈЕ У ТРАНСУ: Звезда ШАМПИОН Србије! (ФОТО)

25.05.2019. 20:03
Delije
Делије / Извор: МН Press

Све је готово.

Кадети Црвене звезде савладали су Кикер у Краљеву резултатом 4:1 и коло пре краја првенства и математички одбранили шампионску круну. Бисери Црвене звезде рођени 2002. године савладали су Кикер у гостима и феноменалну сезону украсили шампионским пехаром.

НОВА ПОБЕДА ЗВЕЗДЕ: Црвено-бели САВЛАДАЛИ OKK Београд без Риверса и Човића! (ФОТО)

САЛЕ ЗАТРЕСАО СРБИЈУ: Селектор Ђорђевић запалио друштвене мреже овим ТВИТОМ! О овоме ће се тек ПРИЧАТИ... (ФОТО)

ОТВОРИО КАРТЕ: Терзић ОБЕЛОДАНИО Звездин ДУГ! (ФОТО)

Вођство ученицима Славољуба Ђорђевића је донео Едвин Елевен у 33. минуту спретном реакцијом наоднијену лопту после интервенције Грујичића.

Црвено-бели су са голом предности отишли на одмор, а домаћин се поготком Маринковића у 51. минуту вратио у игру. Ипак, лопта у мрежи Катића додатно је мотивисала шампиона који је покготком Бабића поново стекао предност. Центарфор Звезде је главом проследио лопту са десног бока у гол Кикера и најавио славље.

Одмах након гола, Бабић је уступио место Лучићу којием је два минута било потребно да се упише у стрелце, а тачку на 22. победу црвено-белих ставио је Елевен другим голом.

Погледајте како изгледа британска тенисерка Наоми Броуди.