ДЕСПОТОВИЋ СРУШИО СПАРТАК У МОСКВИ: Србин двоструки стрелац у победи свог Рубина (ВИДЕО)

28.02.2021. 15:17
Đorđe Despotović
Ђорђе Деспотовић / Извор: Профимедиа

Ђорђе бриљирао у престоници Русије.

Фудбалери Рубина савладали су московски Спартак као гости у 20. колу Премијер лиге Русије са 2:0 (0:0). Јунак победе екипе из Казана био је српски репрезетативац Ђорђе Деспотовић. Некадашњи нападач Црвене звезде постигао је оба поготка у тријумфу своје екипе.

HAPPY ХОУР ЈЕ СТИГАО - ПОЗОВИ МЕРИДИАН АГЕНТА И ОСВОЈИ БОНУС

БИВШИ ИГРАЧ ЗВЕЗДЕ СЕ НИЈЕ СНАШАО: Суперлигаш има новог тренера!

АКО ЈЕ ОВО ХТЕО ОН ЈЕ БОЉИ ОД МЕСИЈА: Невероватан ПОГОДАК фудбалера Нотс Каунтија (ВИДЕО)

Атлетико посустаје, као и Виљареал. На Мадригалу Атлетико није славио од 2015. Двојка се вечерас (21.00) плаћа са 2,60, опција је и тип 2-3 гола за 1,95. Погледајте све Mozzart квоте за меч Виљареал – Атлетико Мадрид.

Деспотовић је начео домаћу екипу у 53. минуту, пошто је налетео на одбијену лопту и послао је у мрежу. Велику победу Рубина је потврдио три минута пре краја, када је идеално утрчао у празан простор и хируршки прецизним ударцем матирао голмана Спартака. Ово је девети погодак српског играча у досадашњем делу сезоне.

Рубин се након 20. кола налази на седмој позицији са 31. бодом, Спартак је четврти са четири бода више.