КАКО ГА СЕ ЛАКО ПАРТИЗАН ОДРЕКАО: Доскорашњи играч црно-белих дао ДВА ГОЛА за 19 минута и ДОНЕО ПОБЕДУ

27.09.2020. 22:28
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Мајстор.

Фудбалери Олимпије из Љубљане савладали су Домжале са 3:2 на свом терену, а јунак домаћина био је доскорашњи фудбалер Партизана Ђорђе Ивановић.

ОГЛАСИО СЕ КАПИТЕН ЈЕРМЕНИЈЕ: Његова ПОРУКА ОДЗВАЊА планетом - ништа од Звезде у Јеревану?!

ВЕЛИКИ ТРИЈУМФ МАРКА НИКОЛИЋА: Локомотива срушила ЦСКА! (ВИДЕО)

КАКАВ ШОК НА ЕТИХАДУ: Ово се Гвардиоли никада није десило!

Он је постигао два гола у првом полувремену и тако отворио врата Олимпији ка важној победи.

Ивановић је у 4. минуту рутински погодио са беле тачке и довео свој тим у вођство. Ипак, четири минута касније Пишек изједначава на 1:1.

У 19. минуту српски офанзивац у стилу најбољих нападача главом користи асистенцију Елсника и поново доноси предност Олимпији.

Још један бивши фудбалер Партизана се затим уписао у стрелце за тим из Љубљане. У питању је Радивој Босић који је у 29. минуту повисио на 3:1.

Ивановић је тако са два гола донео прву победу Олимпији у новој сезони словеначког шампионата. Бившем фудбалеру Партизана ово је био четврти меч у дресу новог клуба, а гол је постигао и против Зрињског у квалификацијама за Лигу Европе. У дресу црно-белих није пружао добре партије у континуитету, али свакако би добро дошао барем као замена новом тренеру Александру Станојевићу.