ДОМИНАЦИЈА КАКВА СЕ НЕ ВИЂА: Љубимац Гробара НАПУНИО мрежу ривала ДО ВРХА у Лиги шампиона (ВИДЕО)

22.04.2019. 20:10
FKPartiz
ФКПартиз / Извор: МН Press

Маестро.

Бивши фудбалер Партизана Леонардо да Силва Соуза најзаслужнији је за победу екипе Ал Вахда над Ал Рајаном у Азијској Лиги шампиона. Утакмица је завршена резултатом 4:3, а сва четири гола за домаћу екипу постигао је љубимац Гробара.

ПАРТИЗАН У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ ПРЕД ДЕРБИ: Ово ће забринути Гробаре! (ФОТО)

НОВИ ПЕХАР У ВИТРИНАМА: Партизанови клинци ПОКОРИЛИ Италију (ФОТО)

ПА ОВО СУ ШОКОВИ: Овако је Муса ПРОКОМЕНТАРИСАО деби на Чаиру (ФОТО)

У четвртом колу групне фазе Лиге шампиона Ал Вахда је после преокрета славила са 4:3. Гости су експресно повели са 2:0 головима Сорије и Риваса у другом и шестом минуту, али је Леонардо већ у осмом смањио на 2:1. Ривас је свој други гол постигао у 21. минуту и тим резултатом се отишло на одмор.

У дургом полувремену је Леонардо просто експлодирао и головима у 56. 82. и 89. минуту донео велики преокрет својој екипи.

Погледајте како изгледа Моника Валеријева, бивша девојка Валерија Божинова.