ДРАМА У СУПЕРКУПУ: Реал и Атлетико одиграли ТРИЛЕР, Јовићу пехар после пенала! (ФОТО)

12.01.2020. 21:44
Real - Atletiko
Реал - Атлетико / Извор: Реутерс

Узбудљив меч у Саудијској Арабији.

Фудбалери Реал Мадрида савладали су Атлетико на стадиону "Краљ Абдулах" у Саудијској Арабији у финалу Суперкупа Шпаније, после бољег извођења једанаестераца. У регуларном току сусрета било је 0:0, као и после додатних пола сата игре.

"Краљевски клуб", за који је 83 минута играо наш нападач Лука Јовић, после пенала је славио са 4:1.

ИБРИ СТИЖЕ ПОЈАЧАЊЕ: Српски дефанзивац у Милану! (ФОТО)

СЕНЗАЦИЈА НА ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ: Французи ЕЛИМИНИСАНИ! (ВИДЕО)

ТУРЦИ КУПУЈУ НА МАРАКАНИ: Љубимац Делија мења СЛАВНОГ Швајцарца! (ФОТО)

Реал је имао више од игре у регуларном току финалног сусрета. Јовић је имао одличан продор у 50. минуту који је завршио непрецизним ударцем, анајбољу прилику "Краљевићи" су пропустили средином другог дела када је Валверде из непосредне близине, на асистенцију Србина, непрецизно шутирао.

Атлетико је највећу шансу пропустио у 80. минуту када је Трипије упослио Морату, али је његов ударац зауставио Тибо Куртоа.

Три минута касније Јовића је заменио Маријано Дијаз.

У надокнади времена Дијаз је имао још једно одличну шансу, али је његов ударац ишао право у Јана Облака, па се отишло у продужетке.

Оба тима су играла доста опрезно у додатних пола часа игре, а Реал је остао са десеторицом у 116. минуту када је искључен Валверде. С обзиром да није било голова ни после 120 минута игре приступило се извођењу пенала које је много боље шутирала чета Зинедина Зидана.

За Реал су прецизни били Карвахал, Родриго Модрић и Рамос, док је једини једанаестерац за "Јорганџије" погодио Трипије, док су промашивали Саул и Томас, па је било јасно да ће трофеј пут "Сантијаго Бернабеуа".

Погледајте како изгледа Хаиза Морено, изабраница фудбалера Реал Мадрида Маријана ДИјаза

КУД ГОД ДА КРЕНЕМ ТЕБИ СЕ ВРАЋАМ ПОНОВО: Нолетова ДОМИНАЦИЈА усред Сиднеја уз стихове песме Видовдан! (ВИДЕО)

ГРМЉАВИНА У СВЛАЧИОНИЦИ: Ноле и друштво уз ШАМПАЊАЦ и стихове ЧУВЕНЕ патриотске песме прославили титулу! (ВИДЕО)

РАДИ СЕ ПУНОМ ПАРОМ! Играчи Звезде вредно тренирају! (ВИДЕО)