ДРУГА У НИЗУ: Раднички славио у Суботици против Спартака

06.11.2023. 20:03
FK Radnički Kragujevac
ФК Раднички Крагујевац / Извор: МН Press

Све је било готово за 20 минута у другом полувремену.

Фубдалери Радничког из Крагујевца савладали су у Суботици Спартак са 3:1 (0:0) у 14. колу Mozzart бет Суперлиге и тако остварили другу узастопну победу.

Тончев: Стојановић на Суду показао да је поштен и потврдио премију од 350.000 €Novica Tončev

Тончев: Стојановић на Суду показао да је поштен и потврдио премију од 350.000 €

БУГАРИ ТРАЖИЛИ И ДОБИЛИ: Против Мађарске у Пловдиву без публикеFudbalska reprezentacija Bugarske

БУГАРИ ТРАЖИЛИ И ДОБИЛИ: Против Мађарске у Пловдиву без публике

ЗВЕЗДА И ЛАЈПЦИГ ОДРАДИЛИ ТРЕНИНГ ПРЕД МЕЧ: Гостима се допао тунел на Маракани, Катаи са остатком екипе (ФОТО ВИДЕО)zz

Прво полувреме није донело много узбуђења и практично је било без шанси, али је зато у других 45 минута било прегршт голова.

Раднички је већ у 47. минуту имао одличну прилику коју Килијан Бевис није искористио, али се исправио у 65. минуту када је главом довео госте у вођство. Видаков је у 80. минуту повисио на 2:0, да би у 84. минуту аутогол постигао Керкез. Спартак је само ублажио пораз у 87. минуту преко Тодороског.