ДУЛЕ САВИЋ БИ ТУ "УБИО" ГОЛМАНА: Богдановић "без длаке на језику" о Дионију

30.09.2021. 22:16
Rade Bogdanović, Lois Dioni
Раде Богдановић, Лоис Диони / Извор: Фото: МН Press/Youtube printscreen/epid1aurus

Занимљиво.

Фудбалери Црвене звезде иограју у Разграду против Лудогореца меч другог кола Лиге Европе. После провг полувремена резултат је 0:0.

РУКОМЕТАШ МОМИР РНИЋ: ИГРАЈТЕ НА ХУМАНОСТ У MOZZARTU

ПРОШЛО ЈЕ 30 ГОДИНА: Звезда није ЗАБОРАВИЛА Тому! Ево како су на Маракани ОДАЛИ почаст великом БОЕМУ

ПРОДУБЉУЈЕ СЕ ЈАЗ НА РЕЛАЦИЈИ ДАЛМАЦИЈА - ЗАГРЕБ: Судија РАЗБЕСНЕО навијаче "билих"! Крај каријере за најбољег хрватског арбитра?

Нема Црвена звезда правог нападача на терену, а на тој позицији игра Лоис Диони свакако играч од којег се много очекивало.

На РТС-у у полувремену једну прилику Француза прокоментарисао је бивши репрезентативац Раде Богдановић.

- Дуле Савић би ту убио голмана, а овај нема ни висину ни тежину - казао је Богдановић, оно што навијачи Црвене звезде себи не смеју да признају, јер се још надају да ће нешто урадити.