НИ ОВО НИЈЕ ГОЛ: Влаховић промашио зицер са ДВА метра против Милана (ВИДЕО)

23.10.2023. 09:45
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Фото: Youtube Принтсреен/Арена Спорт ТВ/МН Press

Невероватан промашај.

Фудбалери Јувентуса сваладали су као гости Милан са 1:0 голом Мануела Локателија у 63. минуту.

ЦРВЕНИ КАРТОН ПОГУРАО ЦРНО-БЕЛЕ КА ПОБЕДИ: Костићев и Влаховићев Јуве бољи од Јовићевог Милана (ВИДЕО)

КОШМАР У АТИНИ: Прекинут највећи дерби грчког фудбала (ФОТО)

Ово одавно нисте видели: Монако примио гол СА 57 МЕТАРА! Нестваран ударац (ВИДЕО)

После паузе због повреде на терен се у дресу “старе даме” вратио Душан Влаховић.Репрезентативац Србије је у 56. минуту заменио Мојзеа Кина.

Влаховић је могао да се упише у листу стрлеаца у два наврата. Оба пута је његове ударце зауставио одлични голман домаћина Антонио Миранте. Влаховић је прво одлично покушао ударцем са 16 метара, али је Јувентус добио само корнер.

У другом минуту надокнаде времена Србин није успео да затресе мрежу Милана ни са два-три метра, када је реаговао на одбијену лопту, али је успео да погоди само искусног чувара мреже.

Влаховићев промашај можете погледати на 07:50 минута видео клипа у наставку вести.