ДВА МИНУТА ДОВОЉНО: Блицкриг ТСЦ-а, Напредак у катастрофалној форми

06.05.2022. 20:37
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Победа је била императив за тим са севера земље.

Фудбалери ТСЦ-а славили су на свом терену против Напретка (2:0) у првом мечу петог кола плеј-офа Суперлиге.

Желиш провод за један дан? Доха и Мундијал су надохват руке уз највеће квоте у Mozzartu

МАРКО НИКОЛИЋ СПУШТА ЛОПТУ: Највише хоћу да победим Звезду, али како да их мрзим...

СТАНОЈЕВИЋ: Видим да је Звезда већ у Лиги шампиона, шта је са дугом Дегенеку од 900.000 евра? Нас би угасили због толиког новца

Изабраници Жарка лазетића питање победника су решили за два минута, Мирчевски је у 58. минуту остао потпуно сам на петерцу након центаршута Стојковића и лако је погодио за вођство свог тима, да би само што је Напредак кренуо с центра, изгубио лопту, уследила је контра, прелеп пас са Бањца, који се усред шеснаестерца нашао сам испред голмана гостију и затресао мрежу за 2:0.

Тим из Тополе је овом победом задржао шансе за пласман међу четири најбоље екипе, тренутно деле ту позицију са Вождовцем и Радничким из Ниша који имају меч мање.

До краја сезоне ТСЦ има гостовање у Нишу и меч са Војводином на свом терену.

Напредак је наставио серију очајних резултата од почетка плеј-офа. На пет одиграних мечева у овој фази такмичења Крушевљани нису освојили ни бод, уписали су све поразе, уз гол разлику 0:14!