ЕХ ДА ЈЕ ВЕЧИТИМА ЈЕДАН МАМИЋ: Нападач Динама одиграо само 14 минута, а иде за милион евра!

27.07.2020. 20:01
Zdravko Mamić
Здравко Мамић / Извор: МН Press

Мајстор свог заната.

Динамо из Загреба, судећи по вестима које долазе из Хрватске, продаће играча који је за "модре" одиграо свега 14 минута - за милиом евра. Наиме, Роко Батурина близу је трансфера у редове мађарског првака Ференцвароша.

ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Политано постао ЛЕОПАРД! (ВИДЕО)

ШОК У ПАРИЗУ: Стигли резултати Мбапеовог лекарског прегледа

ИЗАБРАО ПОГРЕШНО МЕСТО И ВРЕМЕ: Белгијанац у сред Африке показао колики је расиста (ВИДЕО)

Вечерас (20.45) Митровићев Фулам у првом мечу полуфинала плеј-офа за промоцију у Премијер лигу гостује Кардифу, а колико су шансе изједначене, најбоље показује то што је квота и на кеца и на икс и на двојку иста – 2,85. Тип 3 носи квоту 2,20. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Кардиф – Фулам

- Није још све завршено, али преговори су започели - рекао је Дејан Грабић, тренер словенског Брава у којем Батурина игра на позајмици.

Батурина има 20 година, игра на позицији нападача и други део сезоне провео у Словенији, у којој је постигао осам голова у 16 утакмица. Млади фудбалер има уговор са Динамом до 2020.

За "модре" је одиграо 14 минута у победи над Славен Белупом 3:0 пре годину дана, када је шампиона Хрватске водио Ненад Бјелица.

Погледајте како изгледа позната навијачица Милана Клаудија Романи.