ЕКСПРЕСНО: Јовић је ушао у игру, а после само 80 секунди се УПИСАО (ВИДЕО)

04.01.2020. 17:59
Jović
Јовић / Извор: Фото: YouTube printscreen/ExYu Спорт Soccer

Брзином светлости.

Фудбалери Реал Мадрида савладали су Хетафе у гостима резултатом 3:0, а српски нападач Лука Јовић је меч почео са клупе. Потенцијални репрезентативац Србије је у игру ушао у 81. минуту, а тачно 80 секунди касније се уписао у судијину књижицу због жутог картона.

Опљачкан Суарез! (ФОТО)

ЧЕКАЛИ СМО ДВЕ ДЕЦЕНИЈЕ: Србин на прагу Барселоне

Марко Петковић поново у црвено-белом?

Јовић је жути картон добио због оштрог старта над десним беком Хетафеа Дамјаном Суарезом.

Иначе, предност Реалу донео је Давид Сорија аутоголом у 34. минуту и то је био резултат којим се отишло на одмор. Предност Краљевског клуба је удвостручио Рафаел Варан у 53. минуту, а коначан резултат је поставио Лука Модрић у шестом минуту судијске надокнаде.

Голове са утакмице можете погледати ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.

ИТАЛИЈАНИ ГА ПОГУРАЛИ КА ХУМСКОЈ: Рајковић на корак од Партизана

НА МАРАКАНИ СЕ РАДИ ПУНОМ ПАРОМ: Станковић добио два ПОЈАЧАЊА! Ово је Звезди највише требало

АБА ЛИГА ПРЕСЕКЛА: Позната КАЗНА за НЕОДЛАЗАК Звезде на утакмицу против Будућности

ОПУСТИЛИ СЕ ПОТПУНО: Николета ГОЛА, а репрезентативни ГОЛМАН меси ... (ФОТО)

ПРЕГАЖЕНИ ЈУЖНОАФРИКАНЦИ: Чачић и Троицки РУТИНСКИ славили у дублу и донели максималну победу