ЕП ЗА МЛАДЕ: Србија се ОБРУКАЛА и против Данске, Орлићи се без бодова враћају кући (ФОТО)

23.06.2019. 22:52
Goran Đorović
Горан Ђоровић / Извор: МН Press

Велики краз.

Млада фудбалска репрезентација Србије поражена је и у трећем мечу групе "Б" Европског шампионата од селекције Данске са 2:0. Орлићи су као и у претходна два дуела против Немачке и Аустрије били потпуно анемични на терену, а питање победника на овом мечу решено је већ после 50 минута када су Данци повели су 2:0. Овим поразом Србија се враћа кући без иједног освојеног бода уз поражавајућу гол разлику 1:10. Поред Данаца у полуфинале из наше групе пласирала се и Немачка.

ДЕЛИЈЕ, ДОБРО ПРОТРЉАЈТЕ ОЧИ: Ево како ће изгледати нови Звездин стадион (ВИДЕО)

ДЕЛИЈЕ НА НОГАМА: Бразилац стиже у Љутице Богдана (ВИДЕО)

ИЗ ПРВЕ РУКЕ: Прве речи са лица места, ево шта се десило на свадби Паунића. Невероватна СЦЕНА!

Није било пуно дилеме око победника на овом дуелу у који су Данци ушли мотивисани и решени да тријумфом обезбеде пласман у наредну рунду. Голове за скандинавску селекцију постигли су Расмунсен и Брун Ларсен у 21. односно 51. минуту меча.

Ђоровић је промешао карте на овој утакмици, међутим то очигледно није дало резултата, па се Орлићи на крају погнуте главе враћају својим кућама без иједног бода у џепу. Имала је Србија неколико прилика за гол у наставку дуела, али је на крају остало 2:0.

ДАНСКА - СРБИЈА 2:0

СТАДИОН: Нерео Роко у Трсту (4.543)

СУДИЈА: Алексеј Кулбаков (Белорусија).

СТРЕЛЦИ: Брун Ларсен 21, Расмусен 51

КАРТОНИ: Лукић, Шапоњић.

Данска: Иверсен - Кристенсен, Соренсен, Расмусен, Меле - Кофод Андерсен, Нелсон, Билинг - Олсен, Дрејер (од 68. минута Сков)

Србија: Росић - Терзић, Бабић, Машовић, Богосавац - Ранђеловић, Рачић, Лукић, Радоњић (од 60. минута Аџић) - Златановић, Шапоњић.