ЕУРО БЕЗ СРБИЈЕ: Орлићима само бод у Летонији!

04.09.2020. 18:02
ga
га / Извор: МН Press

Нови неуспех у квалификацијама.

Млада репрезентација Србије (У21), одиграла је нерешено 2:2 у Јелгави са селекцијом Летоније. Наши фудбалери били надомак великог преокрета, али лоше прво полувреме изабраника Илије Столице практично је утицало на коначан исход меча.

ПОНУДА ЈЕ РАЗНОВРСНА - Меридиан ти поклања БОНУС за клађење, окушај срећу већ за викенд

ГОТОВО ЈЕ: Црвена звезда продала БОМБАРДЕРА! (ФОТО)

НЕОБАВЕШТЕН: Черчесов очекивао на терену повређеног играча Србије!

Србија је разочарала у Москви, да видимо колико може њен ривал у баражу за одлазак на ЕП. Кец се плаћа квотом 2,50Погледајте све квоте MOZZART кладионице за меч Норвешка – Аустрија.

Шокантно је почела утакмица по "орлиће". Након само 16. минута игре било је 2:0 за домаћина, стрелци су били Кристапс Лиета у 7 и Марко Регжа 9 минута касније. Да су добро прошли са само два примљена гола, сведочи и неколико промашаних зицера Летонаца.

Требало је да прође читаво прво полувремену да би се репрезентативци Србије "освестили".

У другом делу игре комплетно другачије прича. Након само 5 минута Ерхан Машовић је смањио вођство домаћих. Ређале су се шансе за госте, Лука Аџић је предњачио, а у 65 минуту управо је нови играч Анкарагучуа донео изједначења. Могла је Србија до сва три бода, али непрецизни су били Златан Шеховић, Никола Чумић и Филип Ступаревић.

Након новог освојеног бода, осмог по реду, Србија се налази на трећем месту Групе 5 квалификација за ЕУРО без шансе да се пласира на исти. Летонци су последњи, имају само 3 бода.