КАКВО ПОНИЖАВАЊЕ РАДОЊИЋА: Хрват заменио Србина после само 14 минута на терену (ВИДЕО)

28.02.2023. 21:44 22:50
Nemanja Radonjić
Немања Радоњић / Извор: Профимедиа

Срби у главним улогама у градском дербију Торина.

Јувентус је савладао Торино 4:2 (2:2) у последњој утакмици 24. кола Серије А у врло узбудљивом градском дербију.

ТОП 3 ДОБИТАКА: ОНИ СУ БИЛИ СУПЕРИОРНИ У ФЕБРУАРУ - ЕВО КАКО СУ „ЗАРАДИЛИ“ ПРВИ МИЛИОН!

УГОВОР ЖИВОТА И ЛОВА ДО КРОВА: Митрогол потписује за великана

МОЈИ ИГРАЧИ СУ РАСПУШТЕНА БАНДА: Лалатовићу пукао филм и најавио да би могао да оде из Ниша

“Бикови” су повели у градском дербију поготком Карамоха већ у другом, а изједначио је Квадрадо у 16. минуту.

Колумбијац је спретно реаговао и уз помоћ дефанзивца Торина Родригеза матирао Вању Милинковић-Савића.

Поготку Квадрада је претходила ефектна асистенција Филипа Костића који је у стилу Драгана Џајића “изломио” фудбалера гостију Синга и пребацио лопту на десну страну казненог простора.

Торино је стигао до нове предности преко Санабрије у 43. минуту којем је асистирао Иван Илић, али је Јувентус у надокнади времена успео поново да донесе резултатски егал голом Данила.

"Стара дама" је у другом полувремену успела да преокрене резултат и да погоцима Бремера у 71. и Рабиоа у 81. минуту дође до три бода.

Душан Влаховић је у 49. минуту погодио пречку, а своје место на терену је уступио Кину у 86. минуту. Први меч по повратку у Јувентус одиграо је Пол Погба који је добио шансу у последњих 20-ак минута градског дербија.

Са друге стране, Милинковић-Савић и Илић су провели 90 минута на терену у дресу Торина, док је Немања Радоњић играо само од 60. до 74. минута, када га је тренер Иван Јурић изненада заменио после непуних 15 минута.