ШТА ЋЕ НАМ РАТКА СВИЛАРА СИН, ТУ ЈЕ ДЕКИЈЕВ: Филип ОДБРАНИО пенал и донео победу Сампдорији (ВИДЕО)

16.03.2024. 19:01
Filip i Dejan Stanković
Филип и Дејан Станковић / Извор: Фото: Twitter printscreen/@piacere_inter/MN Press

Дуел 30. кола Серије А.

Српски голман Филип Станковић бриљирао је за Сампдорију у победи свог тима против Барија у 30. колу Серије Б резултатом 1:0.

АЏИЋ ПОНОВО ПОГОДИО: Ипак, Брђани нису славили на "крову"Luka Adžić

АЏИЋ ПОНОВО ПОГОДИО: Ипак, Брђани нису славили на "крову"

САМО ЈЕ СОМЕР БОЉИ: Вања наставља да блиста, а агонија Лазара Самарџића још увек трајеVanja Milinković-Savić

Дотакао се теме "Катаи": Владан Милојевић искрено о Звездином нападачуAleksandar Katai

Дотакао се теме "Катаи": Владан Милојевић искрено о Звездином нападачу

Син Дејана Станковића је одбранио пенал у 70. минуту утакмице, а изабраници Андрее Пирла су тријумфовали поготком везисте Пајтима Касамија у 87. минуту.

Како је изгледао тренутак када је одбранио пенал погледајте овде.

Тако да нема Србија само Милета Свилара и Вању Милинковић Савића који бране добро у Италији. Има и Филипа Станковића, који је свакако претендент да у будућности буде и део А тима Србије.